Отборът на Спартак (Пловдив) разби с 5:1 Атлетик (Куклен) в мач от 16-ия кръг

...

Спартак разби Атлетик

Отборът на Спартак (Пловдив) разби с 5:1 Атлетик (Куклен) в мач от 16-ия кръг на Югоизточната трета лига. Домакините са водач към този момент с 39 точки, до момента в който гостите са остават девети с 24 все още.
Прочетете още
Радослав Влашев откри резултата в деветата минута след центриране от ъглов удар. В 28-ата Александър Параматаров удвои, когато засече във вратата прострелно подаване на Даниел Спасов. В 60-ата минута Мирослав Радев направи 3:0 от дузпа. Съвсем скоро пристигна и четвърти гол във вратата на Куклен. Праматаров бе изведен на отлична позиция за пукотевица и на празна врата направи 4:0. Рангел Игнатов върна едно попадение във вратата на Спартак след хубава композиция в 80-ата минута. Малко преди края на срещата Димитър Балинов оформи крайното 5:1 с отдалечен удар.
Източник: trafficnews.bg